największy wybór
identyfikatorów

IDENTYFIKATORY OFFSETOWE Z OKIENKIEM

Identyfikatory offsetowe – absolutna nowość! Nadruk offsetowy wykonujemy w pełnym kolorze (CMYK) na całej powierzchni identyfikatora, a dla lepszej trwałości zabezpieczamy go warstwą ochronną. Idealne rozwiązanie w przypadku dużych zamówień (powyżej 1000 szt.). Oryginalne i przyciągające wzrok identyfikatory z okienkiem, z trwale nadrukowanym logo firmy czy funkcją pracownika i wymienną karteczką na dane personalne, to duże ułatwienie podczas kontaktów z Klientami.

Niezwykle trwały i lekki identyfikator offsetowy wykonany jest z tworzywa i daje możliwość barwienia całej powierzchni identyfikatora na dowolny, wybrany przez Państwa kolor, z dodatkowym zabezpieczeniem warstwą ochronną. Tekst w okienku to nadruk wykonany na papierowej etykiecie, zabezpieczonej plastikową zaślepką. Wymienna karteczka z danymi personalnymi (imię, nazwisko, stanowisko) umożliwia aktualizację danych w zależności od potrzeb i bez konieczności wymiany identyfikatora. To idealne rozwiązanie także wówczas, kiedy występuje duża rotacja pracowników. Zapięcie mogą Państwo wybrać spośród wielu wariantów: klipsy, agrafki, magnesy – w zależności od potrzeb.

Identyfikator offsetowy daje możliwość idealnego odwzorowania logo firmy w pełnej kolorystyce i nieszablonowej identyfikacji pracowników.

Wymiar zewnętrzny: 70x38 mm

Wymiar okienka: 60x13 mm oraz 60x17 mm

Dostępne kolory: dowolny kolor wg życzenia Klienta

Nadruk: offsetowy w pełnym kolorze (CMYK) + warstwa ochronna

Wybierz właściwości produktu:
wylicz cene
Nakład: szt.
Łączna kwota: 0 PLN